onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Продовжено карантин

На виконання рішення районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 22 січня 2016 року (протокол № 2), розпорядження заступника голови Гайсинської районної державної адміністрації від 22 січня 2016 року № 17 «Про призупинення занять в освітніх закладах району», наказу відділу освіти від 22.01.2016 р. № 16 «Про призупинення навчання в навчальних закладах району», враховуючи епідеміологічну ситуацію в районі (захворюваність дітей на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції), з метою зменшення інтенсивності епідемії, у всіх дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах Гайсинського району з 25 по 29 січня 2016 року призупинено навчання.

thumb image

Навчальні заняття розпочнуться 1 лютого 2016 року.