onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Семінар керівників шкіл

Відповідно до плану роботи відділу освіти 23  грудня 2015 року на базі СЗШ І-ІІІ ступенів с. Чечелівка відбувся районний семінар керівників шкіл та позашкільних закладів за темою «Підвищення ефективності проведення занять гурткової роботи через упровадження інноваційних технологій навчання та виховання. Внутрішній контроль за станом гурткової роботи в школі».

Відкриваючи семінар завідувач районного методичного кабінету Віталій Петрович Сич обґрунтував необхідність опрацювання методичної теми семінару, адже система гурткової роботи школи орієнтує адміністрацію, педагогічний колектив на розвиток творчості учнів, їх здібностей, талантів, формування естетичного смаку, здорового способу життя, на задоволення потреб учнів щодо реалізації їх особистості.

Науково-теоретичний блок семінару був представлений виступом та презентацією директора СЗШ І-ІІІ ступенів с.Чечелівка Яроменко Надії Павлівни. Виступ керівника вдало доповнив цікавий відеофільм про життя школи, її педагогів та учнів.

Учасники семінару мали змогу ознайомитись з роботою шкільної світлиці, переглянути фрагмент лялькової інсценізації твору О.Довженка «Зачарована Десна», відвідати майстер-класи гурткової роботи, які були проведені гуртківцями та керівниками гуртків СЗШ І-ІІІ ступенів с.Чечелівка. Особливістю роботи майстер-класів стало те, що за учнівські парти сіли керівники шкіл, і працювали вони під керівництвом своїх наставників – учнів. Директори шкіл старанно виготовляли ялинкові прикраси на занятті гуртка «Початкового технічного моделювання» (керівник Петренко О.А.), вишивали та прикрашали стрічку для урочистих подій на занятті гуртка «Чарівні візерунки» (керівник Яроменко Н.П.), вчились виготовляти сувеніри з дроту на занятті гуртка «Умілі руки» (керівник Плахотнюк Л.В.), відпрацьовували спортивні прийоми та техніку гри в баскетбол на занятті спортивного гуртка (керівник Бойко М.П.).

Творчий звіт учасників художньо - мистецьких гуртків перетворився в цікаву передноворічну феєрію, учасники якої розігрували цікаві сценки , артистично співали пісні, неперевершено виконували танці. На цьому заході всі присутні отримали масу позитивних емоцій, заряд гарного святкового настрою.

За «круглим столом» учасники семінару обмінялися   думками щодо відвіданих майстер-класів та виховного заходу, відмітили високий організаційний та науково-методичний рівень проведеного семінару.

заставна321