onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Районні Стусівські читання

21 грудня 2015 року в районному методичному кабінеті зібралися юні послідовники славного поета-земляка Василя Стуса для участі в традиційних Стусівських читаннях. Учасники конкурсу читали власні поезії про Василя Стуса, Україну, про учасників АТО та природу рідного краю. Школярі мали нагоду торкнутися до тієї сторінки української історії, що ввійшла до сумного мартиролога під лихозвісною назвою «Розстріляне відродження». Відкрили це дійство ведучі НВК: СЗШ І-ІІІ ступенів-гімназії Катерина Сіденко та Олександр Чудай, учні 10 класу, які закликали присутніх зберегти для нащадків нашої славної України пам’ять про тернистий шлях розстріляних, ошельмованих і забутих мучеників національної культури. Поетичне слово згуртувало всіх учасників конкурсу. Твори юних аматорів поетичного слова   звучали впевнено та яскраво.

Дев’ятнадцять учнів 3-11 класів стали переможцями цього конкурсу (Омеляненко Богдан, Драчук Сніжана, Лозова Діана, Папанова Ангеліна – учні НВК: СЗШ І-ІІІ ступенів-гімназії м. Гайсина; Левицька Анна, Артеменко Анна, Пташка Олена, Кріпак Діана – учні НВК: Гайсинської СЗШ-інтернат І-ІІІ ступенів-гімназія; Сусол Ілона, Олійніченко Марина – учні НВК:СЗШ І-ІІІ ступенів-ліцею м.Гайсина; Дудніченко Надія – учениця СЗШ І-ІІІ ступенів №3 м. Гайсина; Мороз Ярослав, Чорна Олександра – учні СЗШ І-ІІІ ступенів №4 м. Гайсина; Яремчук Дарія – учениця СЗШ І-ІІІ ступенів №5 м. Гайсина; Ткач Наталія – учениця СЗШ І-ІІІ ступенів с. Куна; Назарова Ліана – учениця СЗШ І-ІІІ ступенів с. Кіблич; Некрут Олена, Бендус Аліна – учні СЗШ І-ІІІ ступенів с. Карбівка; Гереженко Назар – учень СЗШ І-ІІІ ступенів с. Краснопілка). Одинадцять стали лауреатами.

Члени журі побажали конкурсантам творчих злетів, натхнення, а найголовніше миру в душах, оселях та в нашій рідній для кожного серця Україні.