onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Районний семінар вчителів музики

На виконання плану відділу освіти райдержадміністрації на IV квартал 2015 року на базі СЗШ І-ІІІ ст. с. Куна 17 грудня проведено районний семінар вчителів музики «Використання інтреактивно-комунікаційних технологій на уроках музичного мистецтва». Учасників семінару привітала заступник директора школи з навчально-методичної роботи Мехед Л.Є., а учнівський колектив гарними віршами та піснями налаштував на позитивну роботу та подарував присутнім чудовий настрій.

Педагоги відвідали відкритий урок в 5 класі «Велике українське сімейство. Українські народні інструменти» (вчитель Філіпенко Л.М.). Екскурсію по школі провела Мехед Л.Є. та керівник шкільного музею освіти Кудрицька Л.Д. На виховний захід «Миколай, ти до нас завітай» були запрошені учасники семінару. Нарадчу частину провела керівник районного методичного об’єднання вчителів музики Зиза Л.І., яка   продемонструвала презентаційні матеріали щодо використання на уроках музики в початкових класах фізкультхвилинок. Наданна науково-методичної допомога  вчителям музики з питання ефективного застосування ІКТ при вивченні предмету з метою підвищення якості освіти.

426нр42р2

54н2г2р