onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Змагання з міні-футболу в освітніх округах Гайсинського району

Відбулася дружня зустріч команд учнів СЗШ І-ІІ ст. сіл Лад. Хутори, Жерденівки та СЗШ І-ІІІ ст. с. Губника Бубнівського освітнього округу, ініціатором та організатором якої став директор СЗШ І-ІІ ст. с. Лад. Хутори Кирилюк К.С., його школа гостинно приймала усіх учасників змагань. Масу задоволень від гри та спілкування отримали школярі. За результатами змагань, переможцями вийшли хлопці та дівчата Губницької школи (директор Возняк В.П.). Команди отримали дипломи переможців та перехідні кубки. Навчальні заклади округу домовились про наступні зустрічі. Бажаємо їм успіхів та перемог.

г5

г1