onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Семінар керівників ШМО початкової ланки освіти

15  грудня 2015 року на базі НВК:СЗШ І-ІІІ ступенів – ліцей м.Гайсин відбувся районний семінар керівників шкільних методичних об’єднань учителів початкових класів за темою «Формування основних компетентностей молодших школярів через використання інноваційних педагогічних технологій».

У роботі семінару взяли участь завідувач районного методичного кабінету В.П.Сич, керівники районних методичних об’єднань учителів початкових класів А.М.Ричкова, Ю.Г.Гвалтюк, С.Д.Бітюк, які організували роботу секційних груп 1,2,3 та 4 класів.

Учасники семінару заслухали презентаційний виступ заступника директора школи В.П.Зеленої, відвідали уроки та відкритий виховний захід у  початкових класах, які були проведені учителями НВК:СЗШ І-ІІІ ступенів – ліцей м.Гайсин:

•   1-Б клас, урок математики. «Таблиці додавання і віднімання числа. Додавання і віднімання числа частинами виду 6+2+1; 9-2-1. Додавання і віднімання по 3.» (Проценко О.П., вчитель вищої категорії);
  •   2-А клас, урок математики «Закріплення вивченого. Розв’язування задач і вправ.» (Скрипник О.В., вчитель вищої категорії, учитель- методист);
  •   3-Б клас, урок позакласного читання. «Вірші українських поетів про зиму.» (Аліксейчук Н.М., вчитель вищої категорії, старший учитель);
  •   4-Б клас, урок української мови. «Вимова і правопис прикметників із суфіксами - ськ, - зьк, - цьк». (Грідіна Г.Р., вчитель вищої категорії, старший учитель).

Після проведення уроків в актовому залі НВК відбулося родинне свято «Зима іде – свята несе», яке підготувала Гладкоскок Б.С., вчитель вищої категорії, старший учитель. Учні 4-А класу розповідали про традиційні зимові свята, декламували вірші та гуморески, артистично співали пісні, неперевершено виконували танці.

За «круглим столом» учасники семінару обмінялися   думками щодо відвіданих уроків та виховного заходу, відмітили високий організаційний та науково-методичний рівень проведених відкритих занять.

В нарадчій частині семінару керівник РМО А.М.Ричкова виступила з презентаційноим повідомленням : «Контроль та оцінювання навчальних досягнеь учнів початкової школи». Керівник РМО Ю.Г.Гвалтюк проінформувала учасників семінару про види перевірок з предметів інваріантної складової навчального плану, виставлення оцінок за ведення зошитів, здійснення записів у класних журналах у відповідності до вимог нової Інструкції МОН України.