onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Дитячі мандрівки продовжуються

При оцінюванні організаційно-виховної роботи з учнями у навчальному закладі враховується рівень проведення виховних годин, актуальність їх тематики, індивідуальна робота з учнями, її ефективність та результативність, фізично-оздоровча робота з школярами, а також організація екскурсій. Багато їх було проведено в районі під час осінніх канікул, та погода цьогоріч дозволяє продовжувати подорожувати і далі. Все залежить від бажання педагогів, учнів, їх батьків.
Учні СЗШ № 4 м. Гайсин під керівництвом Сташко І.В. побували 1 грудня на Ладижинській ТЕС (9 класи), а вже 3 грудня (5, 6 класи) подорожували до м. Вінниці. Багато цікавого та нового дізналися школярі, коли відвідали планетарій, Вінницький обласний краєзнавчий музей, не забули завітати і в МакДональдз.

у місті Вінниці

4.2