onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Семінар вчителів англійської мови

23 листопада 2015 року у відповідності до плану роботи відділу освіти , в залі засідань районного методичного кабінету проведено семінар вчителів англійської мови на тему «Використання інтерактивних технологій викладання англійської мови у початкових класах». Метою семінару є ознайомлення та використання інноваційних технологій в освітньому процесі та презентація досвіду роботи вчителів іноземної мови НВК: Гайсинської СЗШ інтернату І-ІІІ ст.-гімназії.

Семінар розпочався виступом керівника РМО учителів іноземної мови Живцової Лариси Богданівни, яка акцентувала увагу присутніх на важливості впровадження інтерактивних форм навчання на уроках англійської мови для формування комунікативних компетенцій учнів початкової школи. Застосування елементів інтерактивних технологій дає змогу зацікавити молодших школярів у вивченні іноземної мови, як засобу спілкування. В методиці існує близько 200 інтерактивних технік, проте найбільш вживаними є такі:

•       душ думок ( мозковий штурм, brainstorm);
  •     асоціативний кущ ( spidergram, mind map);
  •       мікрофон ( microphone);
  •       ажурна пилка (jigsaw reading);
  •       шість капелюхів ( six thinking hats);
  •       броунівський рух ( students polling);
  •       ротаційні трійки ( group work);
  •       акваріум ( aquarium);
  •       карусель ( inside-outside circle);
  •       повна фізична відповідь (totalphysicalresponse), тощо.

З досвідом використання вищезазначених методик учасників семінару ознайомила вчитель англійської мови НВК:Гайсинська СЗШ-інтернат І-ІІІ ступенів - гімназія Сікорська Наталія Григорівна, вона презентувала елементи інтерактивних технологій: brainstorm, mindmap, microphone, inside-outsidecircle, aquarium. ЇЇ колега Шлапак Лілія Петрівна ознайомила з методикою проведення такої інтерактивної техніки, як jigsawreading.

Всі присутні мали можливість взяти участь в діловій грі з практичного застосування даних методик.

45y

4h4h