onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Чергова нарада керівників шкіл

18 листопада 2015 року в залі засідань районного методичного кабінету відбулася чергова нарада директорів навчальних закладів Гайсинського району, яку провела начальник відділу освіти райдержадміністрації Валентина Миколаївна Шрамко. У роботі наради взяли участь: заступник начальника відділу освіти А.В.Нестерук, завідувач районного методичного кабінету В.П.Сич, методисти РМК В.В.Ревкач, В.М.Подчос, голова районної організації профспілки працівників освіти В.І.Оріховська, працівники централізованої бухгалтерії Н.Г.Олійник, Л.К.Ульянчик

На нараді розглядалися питання, що стосуються роботи закладів освіти в осінньо-зимовий період 2015-2016 н.р., запобігання виникнення надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру в холодну пору року, впровадження інформаційної системи управління освітою (ІСУО) у ЗНЗ району, окремих питань підготовки до проведення ДПА та ЗНО випускників 2016 року, організації та проведення районного етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2016», налагодження партнерської співпраці освітніх установ Гайсинщини з навчальними закладами Донецької та Луганської областей, підготовки до тематичної перевірки з питань стану викладання іноземних мов в початкових класах ЗНЗ, проведення в школах інвентаризації матеріальних цінностей, окремі питання нарахування та виплати заробітньої плати, порядку надання соціальних пільг, оплати лікарняних листів.

Керівники шкіл були проінформовані про заходи щодо відзначення в Україні Дня Гідності та Свободи та про роботу освітянської профспілки в ході обговорення проекту Закону України «Про освіту».

З керівниками шкіл опрацьовані накази та листи МОН , Департаменту освіти і науки Вінницької ОДА, листи та методичні рекомендації ВКНЗ «Вінницька академія неперевної освіти».

За наслідками розгляду питань наради начальник відділу освіти В.М.Шрамко дала відповідні доручення керівникам шкіл, позашкільних закладів.

dfnsdgjmsrdtgj

1234152ё34