onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Ми роду козацького діти

23 жовтня 2015 року в дошкільному навчальному закладі №2 «Дзвіночок» (завідувач Бойко Т.П., вихователь-методист Маковецька Г.П.) згідно плану заходів по патріотичному вихованню відбулося свято «Ми роду козацького діти». Свято підготували і провели вихователь Голуб Т.І. та музичний керівник Гамоля О.В. з дітьми старшої групи «Веселі колобочки». Пісні про Україну, запальний гопак, пісні-переспівки між козаками та дівчатками-україночками навертали сльози на очі батьків. Цікаві ігри-змагання: «Плавання на козацькій чайці», «На сторожі», народна гра «Ой, козаче, козаченьку» розкривали перед дітьми та гостями свята традиції українського козацтва, його роль у розвитку України. Завершилось свято врученням дітям короваю, який спекла мама, Сіньковська О. І., з побажанням жити в мирі та бути щирими українцями.