onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Країна юних майстрів

На Європейській площі міста Вінниці,16 жовтня, відбулось справжнє свято дитячої творчості з презентаціями робіт вихованців позашкільних навчальних закладів області.

Виставка «Країна юних майстрів – 2015» проходила у формі майстер-класів еколого-натуралістичного, туристсько-краєзнавчого, технічного та художньо-естетичного напрямків. Були також представлені творчі майстерні з декоративно-прикладного, ужиткового та образотворчого мистецтва. Районний Будинок школярів та молоді і районна станція юних техніків представили кращі роботи своїх вихованців: картини, роботи з бісеру та природних матеріалів, м’які іграшки, сувеніри, діючі моделі радіокерованих літаків, ракет, космічних шатлів, макети будівель та архітектури нового неодизайну. До огляду була представлена діюча установка для запуску моделей пневморакет. Роботу позашкільних навчальних закладів Гайсинського району презентувала лідер учнівського самоврядування Груша Яна.

Після урочистого відкриття виставки розпочалася концертна програма художніх творчих колективів позашкільних закладів області "Зорепад талантів позашкілля". Пісенний дарунок всім присутнім надіслала учениця НВК: гімназія Кащук Тетяна.

Майстер-клас по виготовленню іграшки показала вихованка гуртка «Крій та шиття» Швабська Аліна (керівник Зісман І.).З вітальним словом до учасників обласної виставки-звіту «Країна юних майстрів – 2015» звернулась перший заступник директора Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації Олена Чорна.

Позашкільні заклади району отримали Почесні грамоти Департаменту освіти і науки облдержадміністрації.

SAM 5416

SAM 5417