onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Вітання з Днем працівників освіти

Дорогі колеги!

Щиро вітаємо з професійним святом – Днем працівників освіти!

Неможливо оцінити роль вчителя у житті суспільства. У ваших руках майбутнє країни, її процвітання і могутність. Кожен ваш учень – це часточка вашої щедрої душі, вашої любові і терпіння. Завдяки вашій самовідданій просвітницькій праці, високому професіоналізму, наполегливості виховується нове покоління громадян України, збагачується інтелектуальний потенціал нації.

Прийміть щиру вдячність за високе служіння обраній справі, невтомний пошук, самовіддану працю на освітянській ниві!

Зичимо вам і вашим родинам міцного здоров’я, щастя, миру, злагоди і нових успіхів та здобутків у нашій спільній справі!

DPO 2013