onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Нарада керівників шкіл

23 вересня 2015року на базі районного методичного кабінету, під головуванням начальника відділу освіти В.М.Шрамко, проведено нараду керівників навчальних закладів району.

У роботі наради взяли участь директори ЗНЗ , працівники відділу освіти, районного методичного кабінету, централізованої бухгалтерії та господарської групи. На нараду були запрошені головний державний санітарний лікар району М.Д.Бень, страховий агент з охорони праці відділення виконавчої дирекції ВД ФССВПЗ у Гайсинському районі В.Г.Доманський, начальник Гайсинського відділення НАСК «Оранта» Борлюк Л.І.

На порядок денний виносились питання щодо дотримання Державних санітарних норм і правил утримання шкільних приміщень, санітарно-гігієнічних вимог організації навчально-виховного процесу, створення безпечних умов роботи та навчання учасників освітнього процесу, страхування від нещасних випадків.

З керівниками шкіл обговорені питання щодо функціонування освітніх округів, формування мережі шкіл району, фінансування освітньої галузі, оплати праці педагогів, проведення І етапу Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад, забезпечення шкільними підручниками та методичними посібниками. З керівниками шкіл опрацьовано Методичні рекомендації МОН щодо впровадження Інструкції по заповненню класних журналів для 1-4 класів.

Директор СЗШ І-ІІІ ступенів С.Г.Волошанюк ознайомила присутніх з матеріалами та рішенням засідання обласної Ради директорів шкіл Вінниччини, в роботі якого вона взяла участь 22.09.2015року.

нащшнащша