onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — 1 вересня - День знань!

Сонячний вересневий день зібрав школярів на свято Першого дзвоника. Днем знань розпочався навчальний рік для учнів, педагогів, батьків. Особливий він для наших першокласників, а їх нині по району – 575, вони вперше ступлять на незвіданий шлях до знань. Важливий і насичений рік очікує на наших випускників, адже попереду серйозні іспити.

У всіх навчальних закладах відбулися урочисті лінійки, на яких з напутніми словами до учнів звернулися керівники шкіл, вчителі та гості. У закладах району побували представники районної влади, працівники райдержадміністрації, відділу освіти, районного методичного кабінету, міський та сільські голови, депутати районної та сільських рад, представники ТОВ ПК «Зоря Поділля», ПРАТ МХТ «Зернопродукт», місцеві фермери, приватні підприємці, священики, представники військової частини та волонтерських організацій, батьківська громадськість. Були вручені подарунки першокласникам від голів райдержадміністрації Уткіна В.А. та районної ради Сікорського С.А., подарунки від ТОВ ПК «Зоря Поділля», вручені нагороди колективам та окремим працівникам, подарунки навчальним закладам від спонсорів та меценатів. Традиційно шкільний дзвінок запросив школярів на перший урок. Тематика Першого уроку відповідала основним положенням Концепції національно-патріотичного виховання учнівської молоді.

СЗШ № 4 м. Гайсин

СЗШ І-ІІІ ст. с. Краснопілка