onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Нарада керівників шкіл та позашкільних закладів з питань організованого початку нового навчального року

Відповідно до плану роботи відділу освіти 25 серпня 2015 р. на базі районного методичного кабінету, за участю голови районної державної адміністрації Владислава Анатолійовича Уткіна відбулася нарада директорів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів Гайсинського району. Тема наради: «Про організований початок 2015 – 2016 навчального року».

Розпочинаючи нараду начальник відділу освіти Валентина Миколаївна Шрамко щиро привітала керівників навчальних закладів з початком нового навчального року, представила новопризначених керівників СЗШ І-ІІ ступенів с.Грузьке (Бабій Ж.Ю.) та СЗШ І-ІІ ступенів с.Лад.Хутори (Кирилюк К.С.), вручила Почесні грамоти Департаменту освіти і науки Вінницької ОДА за наслідками атестації у 2014-2015н.р. директорам шкіл с. Гунча (Вітковський В.Л.) та с.Краснопілка (Сидорчук К.Я.). Учасники семінару щиро привітали ювіляра - директора СЗШ №4 м.Гайсин Борового Г.І.

«Освіта Гайсинщини: виклики та реалії сьогодення» - такою була тема виступу голови районної державної адміністрації В.А.Уткіна. Виступаючи перед керівниками шкіл та позашкільнх навчальних закладів, Владислав Анатолійович порушив ряд важливих питань функціонування освітянської галузі району, серед них: дотримання чинного законодавства щодо забезпечення прав дітей та підлітків на отримання якісної повної загальної середньої освіти, прав і свобод усіх учасників освітнього процесу, заборону втручання у навчально-виховний процес представників політичних партій та рухів, ролі керівника школи як організатора освітнього процесу та менеджера-здатного раціонально використати матеріальні ресурси та забезпечити комфортні умови для навчання і виховання дітей. Очільник району наголосив на необхідності посилення національно-патріотичного виховання, формування у дітей поваги до української держави, її символів, історії, людей, які захищають та розбудовують Україну у складних умовах сьогодення. Голова РДА жорстко наголосив на персональній відповідальності керівників за стан справ в підпорядконих закладах.

В ході наради працівниками відділу освіти (Нестерук А.В., Буга О.П), районного методичного кабінету (Сич В.П., Ревкач В.В., Крук Л.П., Подчос В.М.) та господарської групи (Іщенко А.В.) до керівників шкіл та позашкільних навчальних закладів було доведено низку питань, пов'язаних з організованим початком нового начального року, а саме:

-         про структуру 2015-2016 н.р. та навчальні плани;

-         про організацю навчально-виховного процесу для учнів з особливими освітніми потребами;

-         про тематику Першого уроку у 2015-2016 н.р.;

-         про Концепцію національно-патріотичного виховання дітей та молоді, заходів та методичних рекомендацій щодо її реалізації;

-         про навчально-методичне забезпечення освітнього процесу та викладання базових дисциплін у 2015-2016 н.р.;

-         про зміни до навчальної програми «Захист Вітчизни» та посилення військово-патріотичного виховання учнів;

-         про активізацію роботи з сімями учасників АТО та вимушено переселених осіб;

-         про підготовку закладів освіти до роботи в осінньо-зимовий період;

-         про організацію діяльності психологічної служби району у 2015-2016 н.р., діагностичних засідань районної ПМПК;

-         про зміни у трудову законодавстві та нову редакцію Кодексу законів про працю в Україні.

Учасники наради з цікавістю вислухали виступи запрошених осіб: директора Подільського регіонального страхового центру УПСК С.М. Поплавської та завідувача районною стоматологічною поліклінікою В.В.Подогова

Підводячи підсумки проведеної наради начальник відділу освіти  наголосила на важливості обговорених питань та персональній відповідальності керівників шкіл та позашкільних закладів за їх виконання. У своєму виступі Валентина Миколаївна проаналізувала стан підготовки освітніх установ району до початку нового навчального року, дала аналіз зробленого по кожній школі, подякувала керівникам, педагогічним колективам, спонсорам та меценатам за роботу проведену по підготовці до початку нового навчального року.

1315919481