onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — У школі села Кіблич працює пришкільний табір "Джерельце"

З 02.06.2015 року у СЗШ І-ІІІ ступенів с. Кіблич (директор Павленко А.Л.)працює пришкільний табір "Джерельце" (екологічний напрямок).

У чотирьох загонах відпочиває 60 дітей. Вихователі табору : Цвігун Л.В., Кириленко В.Ф., Волощук Л.А., Петровська В.С. організовують ігри «Коло друзів», «Хто лідер», «Ромашка наших бажань» та планують загонові справи (вибір назви, девізу та речівки загону), проводять ділові ігри щодо правил поведінки в громадських місцях, на спортивному майданчику, бесіди з профілактики захворювань, виховну роботу спрямовують на збереження стану здоров`я дітей. Було проведено "День спорту". Під гаслом "Ми обираємо здоров'я" пройшли спортивні змагання, естафети, ігри. Свої художні, пісенні, танцювальні таланти діти продемонстрували під час проведення "Дня музики".