onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Призупинено навчання в СЗШ І-ІІІ ст. №2 м. Гайсин, закладах дошкільної освіти сіл Грузьке, Михайлівка, Куна та Ярмолинці

На виконання розпорядження голови Гайсинської райдержадміністрації від 27 січня 2020 року № 13 «Про призупинення роботи у закладах освіти району», рішення районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 27 січня 2020 року (протокол № 1), наказу начальника управління освіти, фізичної культури та спорту від 27 січня 2020 року№ 22 «Про призупинення занять у закладах освіти району», враховуючи епідеміологічну ситуацію в районі (перевищення епідеміологічного порогу на гострі респіраторні вірусні інфекції в окремих закладах загальної середньої та дошкільної освіти) та з метою недопущення розповсюдження захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції серед учасників освітнього процесуу середній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 2 м. Гайсин, дошкільному навчальному закладі «Сонечко» с. Грузьке, дошкільному навчальному закладі «Колосок» с. Михайлівка, дошкільному   навчальному закладі «Вербиченька» с. Куна, дошкільному навчальному закладі «Світанок» с. Ярмолинці з 28 по 31 січня 2020 року .

2d6a027-karantyn