onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Розпочалася реєстрація на пробне ЗНО 2020

03 січня 2019 року розпочалася реєстрація учасників пробного зовнішнього незалежного оцінювання. Зареєструватися можна на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти до 24 січня.

Участь у пробному тестуванні дасть можливість відчути атмосферу зовнішнього незалежного оцінювання та дізнатися про всі етапи його проведення, пройти пробний тест і попрактикуватися в заповненні бланків відповідей, психологічно налаштуватися на проходження зовнішнього незалежного оцінювання, навчитися ефективно розподіляти час, оцінити свій рівень навчальних досягнень.

Вартість одного тестування для одного учасника у Вінницькій області складає 150 грн. 00 коп.

Пробне ЗНО відбудеться:

-        21 березня 2020 року– з української мови і літератури;

-     28 березня 2020 року– з англійської мови, біології, географії, іспанської мови, історії України, математики, німецької мови, фізики, французької мови, хімії.

У день проведення пробного тестування кожний зареєстрований учасник може пройти тест з одного навчального предмета.

Результати пробного ЗНО буде оприлюднено: з української мови і літератури — 27 березня, з інших предметів — 03 квітня.

Докладніше про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання можна дізнатися на сайті ВРЦОЯО.

Пробне ЗНО 2020