onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Нарада з керівниками дитячих садків району

16 жовтня 2019 року на базі районного методичного кабінету відбулася чергова нарада з керівниками закладів дошкільної освіти району.

Засідання відкрила начальник управління освіти, фізичної культури та спорту Гайсинської РДА Шрамко Валентина Миколаївна, яка зосередила увагу присутніх на питаннях стану готовності до опалювального періоду, організації якісного та безпечного харчування дітей, формування потреб для закладів дошкільної освіти району на 2020 рік, включаючи потребу в закупівлі обладнання для харчоблоків. Також Шрамко В.М. наголосила на важливості здійснення контролю за відвідуванням дітьми дитячих садків, проведення продуманої фахової роботи з батьками, дотриманні виконавської дисципліни керівників дошкільних закладів в цілому.

Методист районного методичного кабінету Подчос Володимир Миколайович провів з учасниками зібрання діалог щодо впровадження системи НАССР, яка контролює безпечність продуктів харчування, та можливість проходження курсу «Безпечність харчових продуктів: сучасне законодавство, сумлінний виробник, відповідальний споживач», що в свою чергу надає можливість отримання сертифікатів на вебплатформі Prometheus. Крім того, методист РМК запропонував директорам переглянути інформаційне відео щодо впровадження системи НАССР в закладах дошкільної освіти як операторів ринку.

Голова районної організації профспілки працівників освіти Оріховська Валентина Іванівна обговорила з керівниками дошкільних установ району інформацію про формування нового Кодексу законів про працю та підготовку Закону України «Про дошкільну освіту».

Актуальність нових підходів до здійснення методичної роботи з педагогічними працівниками у діяльності дитячих садків розкрила методист РМК Діхтяр Марія Дмитрівна, серед яких зміщення акцентів із «не знання заради знання», а «знання – важливе для життя», що передбачає принципи компетентнісно-діяльного підходу, інтеграції як освітньої стратегії, якісної ігрової діяльності та відносин партнерства.

На завершення роботи учасники наради переглянули відео «Новий правопис: як правильно» та обговорили норми і правила нової редакції правопису у сфері діловодства.

IMG 20191016 085755

IMG 20191016 090154