onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Робоча зустріч представників Навчально-методичного центру практичної психології та соціальної роботи Вінницької області на Гайсинщині

На виконання плану роботи управління освіти, фізичної культури та спорту на ІV квартал 9 жовтня 2019 року, на базі районного методичного кабінету відбулася робоча зустріч представників Навчально-методичного центру практичної психології та соціальної роботи Вінницької області з фахівцями психологічної служби району з питань інклюзивної освіти.

Директор Навчально-методичного центру практичної психології та соціальної роботи Каменщук Тетяна Дмитрівна та методист Копчинська Антоніна Степанівна провели тренінг з теми «Психологічний супровід дітей з різними психофізичними та індивідуальними особливостями», надали фахову методичну допомогу практичним психологам та соціальним педагогам по роботі з дітьми з особливими освітніми потребами.

Заключним етапом зустрічі стало підведення підсумку та надання методичної літератури представниками центру, яка стане у нагоді в діяльності практичних психологів та соціальних педагогів закладів освіти. На думку учасників зустріч пройшла пізнавально, корисно та результативно.

1мваивп

2иапв