onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Секційне засідання керівників закладів дошкільної освіти

29 серпня 2019 року на базі ЗДО №2 «Дзвіночок» (директор (завідувач) Бойко Т.П., вихователь-методист Маковецька Г.П.) відбулося засідання керівників та вихователів-методистів закладів дошкільної освіти району.

У роботі наради взяли участь начальник управління освіти, фізичної культури та спорту Гайсинської РДА Шрамко Валентина Миколаївна, головний спеціаліст відділу загальної середньої та дошкільної освіти Департаменту освіти і науки Вінницької облдержадміністрації Панчук Олена Анатоліївна.

Звернувшись до кожного завідувача дитячого садка, Шрамко В.М. проаналізувала результати проведення моніторингу щодо стану підготовки закладів дошкільної освіти до нового навчального року. У свою чергу Панчук О.А. високо оцінила працю педагога-дошкільника, його роль у формуванні нового покоління і привітала учасників з початком 2019/2020 н.р., побажавши успіхів у професійній діяльності та особистому житті.

Керівниками дошкільних закладів було обговорено інструктивно-методичні рекомендації «Щодо організації діяльності закладів освіти, що забезпечують здобуття дошкільної освіти у 2019/2020 навчальному році», які висвітлені у листі МОН України від 02.07.2019 № 1/9-419 та інші нормативно-правові документи в сфері дошкільної освіти.

Методист РМК Діхтяр М.Д. звернулась до колег з рекомендаціями щодо удосконалення роботи з кадрами, батьками та вихованцями з погляду нових підходів та позицій НУШ.

IMG 20190829 121946

IMG 20190829 112044