onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Обласні змагання зі спортивного орієнтування

З 31 травня – 2 червня в м. Вінниці проведено чемпіонат області зі спортивного орієнтування. У ньому брала участь і збірна Гайсинського району, до складу якої ввійшли учні СЗШ І-ІІІ ст. с. Гранів, ліцею №7 м. Гайсин, СЗШ І-ІІ ст. с. Грузьке та наші випускники, які продовжують навчання у вищих навчальних закладах.

Гайсинчани зуміли показати гарні спортивні результати. На середній дистанції Нікітішин Тарас (СЗШ І-ІІ ст. с. Грузьке, група Ч-16) та Сорокопуд Максим (СЗШ І-ІІІ ст. с. Гранів, група Ч-14), на довгій дистанції - Нікітішин Тарас та Машкова Вікторія (СЗШ І-ІІІ ст. с. Гранів, група Ж-14) вибороли треті місця. А от випускники школи с. Грузьке, студенти Вінницького гуманітарно-педагогічного коледжу брати Василь та Роман Войтюки (група Ч-18) стали чемпіонами області на цих дистанціях.

Крім того, Василь Войтюк виконав нормативи другого дорослого розряду, а ще троє орієнтувальників – юнацьких розрядів.

Такі особисті результати (а всі 10 спортсменів ввійшли в перші десятки на своїх дистанціях) дозволили вибороти ІІ місце в командному заліку, поступившись лише дуже потужній команді м. Вінниці, до складу якої входять збірники України та 7 майстрів спорту. Брала участь в цих змаганнях і друга команда з Гайсинського району – збірна клубу ГрОТ-Гранів, яка теж достойно виступила на змаганнях.