onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Школярі НВК: школи-ліцею м. Гайсин також зібрали книги та іграшки для дітей-сиріт з Донеччини

Сьогодні, 27 травня, Департаментом освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації передано волонтерську допомогу дітям-сиротам, які проживають в зоні проведення операції об’єднаних сил.

Книги, канцелярське приладдя, іграшки, солодощі, смаколики та інша гуманітарна допомога, яка збиралася школярами з усієї області, була передана Волонтерському центру імені Олександри Бурбело Вінницького національного технічного університету.

Школярі НВК: школи-ліцею м. Гайсина (директор Вдовцова Т.А.) також долучились до цієї акції і внесли свій посильний вклад.

Волонтери планують здійснити поїздку в дитячі заклади Донецької області, приурочену до Міжнародного Дня захисту дітей 1 червня.