onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Панорама освітніх інновацій

24 травня 2019 року КВНЗ «Вінницька академія неперервної освіти» радо зустрічала творчих, інноваційних, ініціативних освітян області на IV регіональній виставці-презентації «Панорама освітніх інновацій».    Відкрила захід та привітала його учасників заступник директора Департаменту освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації Олена Чорна. До вітань долучились Олена Дорош, начальник відділу загальної середньої та дошкільної освіти Департаменту освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації, та Ольга Рябоконь, проректор з науково-педагогічної роботи академії неперервної освіти.

Навчальні заклади Вінниччини завжди гідно представляли інноваційні проекти та програми, презентували результати творчої експериментальної діяльності на рівні держави Вагомий внесок у скарбничку педагогічних інновацій, що сприяють розвитку освітньої системи України вносять і освітяни Гайсинщини. Тож і цього року педагоги району брали участь у творчих конкурсах, були серед призерів, лауреатів та фіналістів обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» у номінаціях «Французька мова», «Географія», «Захист Вітчизни», «Основи здоров’я», Всеукраїнських конкурсів «Нові технології у новій школі», «Джерело творчості», обласного конкурсу «Вінниччина: славетні та визначні сторінки минулого».

В рамках проведеного заходу педагоги району були нагороджені Почесними грамотами, дипломами, подяками, грошовими преміями. Цього дня високі нагороди отримали:

-        Михайлюк А.В., учитель французької мови СЗШ №4 м.Гайсин

-        Затока О.А., учитель «Основ здоров’я» СЗШ №3 м.Гайсин

-        Коваль Н.А., учитель географії ліцею №7 м.Гайсин

-        Подчос В.О., учитель «Захисту Вітчизни» СЗШ №4 м.Гайсин

-        Красуляк С.Б., керівник гуртка районного Будинку школярів

-        Бондар О.В., практичний психолог ДНЗ №1 м.Гайсин

-        Мельниченко Ангеліна, учениця ліцею №7 м.Гайсин

За сприяння розвитку педагогічної творчості освітян Почесною грамотою Департаменту освіти і науки Вінницької ОДА відзначено завідувача районного методичного кабінету Сича В.П.

Освітяни району щиро вітають колег із заслуженими нагородами та бажаютьсил і наснаги у втіленні інноваційних ідей у сфері освіти, творчих пошуків, натхнення і невичерпної енергії, досягнення нових вершин у професійній діяльності!

Заставнавцуакепкак

20190524 01