Досягнення

2015-2016 навчальний рік

За підсумками роботи позашкільних навчальних закладів області з технічної творчості учнівської молоді у 2015 році Гайсинська районна станція юних техніків займає ІІ місце.

Обласний заочний конкурс «Тиждень науки і техніки» для юних науковців, винахідників, техніків та раціоналізаторів

ІІ місце – команда Гайсинської районної СЮТ.

«Електроніка та приладобудування»:

ІІІ місце - Кузьменко Олексій, гуртківець Гайсинської СЮТ.

«Науково-дослідницька, ескпериментальна та конструкторська діяльність»:

ІІ місце- Бойко Артем, гуртківець Гайсинської СЮТ;

ІІІ місце - Фомик Назар, гуртківець Гайсинської СЮТ.

«Матеріалознавство та технологічні процеси»:

ІІ місце – Суржинська Яна, гуртківець Гайсинської СЮТ.

«Інформаційні та комунікаційні технології»:

ІІ місце – Калита Артем, гуртківець Гайсинської СЮТ;

«Траспортні системи та обладнання»:

ІІ місце – Данчук Максим, гуртківець Гайсинської СЮТ.

Обласна виставка-конкурс «Мистецтво оригамі»

Розділ «Модульне оригамі»

ІІІ місце - Городецька Лілія, вихованка Гайсинської районної станції юних техніків.

Мосійчук Анна - учениця 9 класу СЗШ І-ІІІ ст. № 4 м. Гайсин, переможець ІІ етапу Всеукраїнської експедиції учнівської та студентської молоді «Моя Батьківщина – Україна» за напрямом «Геологічними стежками України» (кер. Сташко І.В.).

Туристична команда СЗШ І-ІІІ ст. с. Гранів – І місце в ІІІ фестивалі зі спортивного орієнтування «Гранів скликає друзів» Кубку центру серед гуртківців зі спортивного орієнтування. 

Виробнича бригада СЗШ І-ІІІ ст. с. Краснопілка – володар Гран-прі Всеукраїнського конкурсу учнівських виробничих бригад м. Одеса.

Качківський Денис (СЗШ І-ІІІ ст. с. Кузьминці) – І місце в обласній науково-практичній конференції, в рамках проведення обласного етапу Всеукраїнського фестивалю «Україна-сад».

"Юні садівники" СЗШ І-ІІІ ст. с. Кузьминці – ІІІ місце в обласній виставці досягнень учнівських творчих об’єднань «Юні садівники» в рамках проведення обласного етапу Всеукраїнського фестивалю «Україна-сад».

Колектив естрадно-спортивного танцю «Посмішка» районного Будинку школярів та молоді – володарі Гран-прі Всеукраїнського фестивалю «Козацька родина» м. Хмельницький.

Обласний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!» 01-02 жовтня 2015 року на базі Вінницького обласного центру технічної творчості учнівської молоді.

ІІІ місце – команда Гайсинської районної станції юних техніків.

Керівник гуртка - Лавренюк Ірина Олександрівна.

Номінація   «Портрет»

І місце: - Мосійчук Марія, вихованка Гайсинської районної станції юних техніків, за роботу «Дівчинка осінь» (молодша вікова категорія);

ІІІ місце: - Глузберг Тетяна, вихованка Гайсинського районного Будинку школярів та молоді, за роботу «Погляд» (середня вікова категорія);

ІІІ місце: - Білоконь Владислав, вихованець Гайсинського районного Будинку школярів та молоді, за роботу «Подарунок від лелеки» (старша вікова категорія).

Номінація   «Пейзаж»

ІІІ місце: - Мосійчук Марія, вихованка Гайсинської районної станції юних техніків, за роботу «Кульбаба» (молодша вікова категорія);

Номінація   «Натюрморт»

ІІ місце: - Лахай Каріна, вихованка Гайсинської районної станції юних техніків, за роботу «Троянди» (середня вікова категорія);

ІІІ місце: - Стріжий Вероніка, вихованка Гайсинської районної станції юних техніків, за роботу «Листочки» (молодша вікова категорія);

Номінація   «Жанрове фото»

ІІІ місце: - Бєляєва Владислава, вихованка Гайсинської районної станції юних техніків, за роботу «Сестрички» (старша вікова категорія);

ІІІ місце: - Довгань Сніжана, вихованка Гайсинської районної станції юних техніків, за роботу «Радість» (середня вікова категорія);

Номінація   «Позажанрове фото»

ІІ місце: - Сторожук Ірина, вихованка Гайсинської районної станції юних техніків, за роботу «Дівчина на канаті» (середня вікова категорія);

ІІІ місце: - Мосійчук Марія, вихованка Гайсинської районної станції юних техніків, за роботу «Тіні» (молодша вікова категорія);

Обласні змагань з моделювання автотракторної та військової техніки вм. Тульчин з 20 по 21 жовтня 2015 року.

ІІІ місце – команда Гайсинської районної станції юних техніків.

Керівник гуртка - Лавренюк Олександр Іванович.

Клас «Військова техніка колісна»:

ІІ місцеЧудай Олександр (водій), Кирпичник Ігорь (механік), гуртківці Гайсинської районної станції юних техніків.

Клас «Вільна конструкція»:

ІІ місцеЧудай Олександр (водій), Кирпичник Ігорь (механік), гуртківці Гайсинської районної станції юних техніків.

Обласні змагання з авто моделювання (кордові в приміщенні) з 29 по 30.10.2015 р. на базі Тульчинського районного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.

Керівник гуртка - Лавренюк Олександр Іванович.

Клас моделей «ЕЛ–3» (контурна модель-копія автомобіля з фрикційним або пасовим типом передач) - 3 місце – Лупарь Андрій.

Клас моделей «ЕЛ – 6» (об’ємна модель вантажівки з редуктором вільної конструкції) - 3 місце– Щербай Богдан.

Клас моделей «ЕЛ – 7» (об’ємна модель з паперовим кузовом - 3 місце– Яремчук Владислав.

Клас моделей «ЕЛ – 8» (об’ємна модель, копія RETRO автомобіля) - 3 місце– Овчарук Юрій.