Доступ до публічної інформації

Надання публічної інформації відділ освіти  Гайсинської райдержадміністрації Вінницької області здійснюється у відповідь на інформаційний запит. Згідно із законом України «Про доступ до публічної інформації», публічною є відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень.

   Запит на інформацію до відділу освіти Гайсинської райдержадміністрації (індивідуальний або колективний) може подаватися в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою) на вибір запитувача:

· особисто (з наданням консультації): кабінети 110, 112;

· поштою на адресу: 23700, м. Гайсин, вул. 1 Травня, 40, відділ освіти Гайсинської районної державної адміністрації (на конверті вказувати "Публічна інформація");

· факсом - (04334) 2-24-21, 2-15-40;

· телефоном - (04334) 2-24-21, 2-15-40;

· електронною поштою – E-maіl: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Форма письмового запиту на інформацію (для юридичних осіб).doc

Форма письмового запиту на інформацію (для об'єднання громадян).doc

Форма письмового запиту на інформацію (для фізичних осіб).doc

Форма електронного запиту на інформацію.doc