onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Семінар-практикум учителів математики

Семінар-практикум учителів математики

10 квітня 2019 року в залі засідань районного методичного кабінету відбувся районний семінар-практикум вчителів математики. Ключовим питанням методичного заходу була підготовка здобувачів освіти до зовнішнього незалежного оцінювання з математики. Керівник РМО вчителів математики Ольга Костенко ознайомила присутніх із ходом реалізації Плану заходів управління освіти, фізичної культури та спорту щодо покращення результатів ЗНО з навчальних предметів (а саме з математики). Учасникам семінару був представлений аналіз результатів моніторингового дослідження рівня знань вчителів математики у форматі ЗНО з допомогою комп’ютерних технологій. У ході обговорення визначено основні проблемні питання процесу підготовки випускників закладів освіти до ЗНО з математики, обрано ефективні шляхи їх розв’язання.

Ольга Віталіївна також ознайомила присутніх із матеріалом, наданим лабораторією математики КВНЗ «ВАНО» на тренінгових заняттях для тренерів підготовки вчителів математики, привернувши увагу до завдань компенсаційної школи та особливостей сертифікаційної роботи ЗНО з математики.

На семінарі також підведено підсумки участі школярів району у ІІ та ІІІ етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики та відмічено ефективну роботу вчителів ліцею №7 м. Гайсина з даного питання, адже 5 із 7 учасників ІІІ етапу (учнів цього навчального закладу) стали переможцями.

На завершення семінару вчителі математики, працюючи у творчих групах, створювали ментальні карти для різних типів рівнянь.

В цілому семінар-практикум пройшов в творчій атмосфері, яка сприяла ефективній його роботі.

1пкуе

2пкеів