onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Чергова нарада заступників директорів з виховної роботи та педагогів-організаторів

На виконання плану роботи управління освіти, фізичної культури та спорту на І квартал 2019 року на базі районного Будинку школярів та молоді проведено нараду заступників директорів з виховної роботи та педагогів-організаторів.

У роботі наради брала участь головний спеціаліст відділу з реалізації державної політики в галузі освіти Буга Ольга Петрівна, яка озвучила основні питання щодо організації проведення оздоровчої кампанії у 2018/2019 навчальному році.

Перед учасниками наради виступила фахівець із соціальної служби районного центру для дітей, сімї та молоді Волошина Катерина Миколаївна. Катерина Миколаївна розповіла про проведення інформаційної кампанії щодо створення прийомних та патронатних сімей, дитячих будинків сімейного типу, зосередилася на основних питаннях організації та здійснення наставництва дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Організаційні питання щодо проведення районного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), проведення районного етапу обласного конкурсу моделей системної роботи закладів освіти  з організації військово-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді висвітлила методист районного методичного кабінету Ревкач Вікторія В’ячеславівна. Не залишилися поза увагою питання щодо безпеки і благополуччя дітей, а саме питання щодо запобігання домашнього насилля, протидія торгівлі людьми та попередження випадків булінгу.

20190327 090935

20190327 102618