onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Переможний виступ юних орієнтувальників

Переможний виступ юних орієнтувальників

22-24 березня в м. Ладижин проведені перші в цьому році обласні змагання орієнтувальників – «Обласні змагання зі спортивного орієнтування серед гуртківців. Чемпіонат Центру». У змаганнях брала участь збірна команда району, до якої ввійшли учні СЗШ І-ІІІ ст. с. Гранів, ліцею №7 м. Гайсин та СЗШ І-ІІ ст. с. Грузьке.

Як завше, юні орієнтувальники порадували високими результатами. На дистанціях спринту, короткій та довгій завойовано 5 перших, 5 других та 7 третіх місць. Чемпіонами на окремих дистанціях стали: Совенко Юлія (с.Гранів) - двічі, Сорокопуд Максим (с. Гранів), Василь та Роман Войтюки (с.Грузьке).

За сумою трьох дистанцій «бронзу» вибороли Штефанюк Ілля та Макаренко Аліна (с. Гранів), «срібло» - Войтюк Василь та Сорокопуд Максим, а «золотою» цього разу стала Юлія Совенко.

Паралельно з орієнтувальними проводились змагання зі скелелазіння на скеледромі школи №2 м. Ладижин. Наші спортсмени стартували і на цих змаганнях. Четверте місце виборола Анікеєнко Софія (ліцей №7).