onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Семінар заступників директорів ЗЗСО на базі СЗШ №4 м. Гайсин

Семінар заступників директорів ЗЗСО на базі СЗШ №4 м. Гайсин

Сучасна школа стоїть на порозі суттєвих змін, що охоплюють весь широкий спектр педагогічних проблем і насамперед – професійну компетенцію вчителя – дослідника,новатора, експериментатора. Інноваційна діяльність педагога сьогодні є запорукою професійно-кваліфікаційного ростувчителя, розвитку його творчої особистості, всіляко сприяє оновленню змісту освіти, апробації нових педагогічних технологій, методів та прийомів навчання, реалізації прав учнів на здобуття якісної освіти і, врешті-решт, створенню конкурентноспроможного навчального закладу.

Цим важливим проблемам був присвячений районний семінар заступників директорів шкіл з навчально-методичної роботи з теми: «Впровадження інноваційної та експериментальноїдіяльності у роботу закладу загальної середньої освіти », який проведено 19 березня 2019 року на базі СЗШ І-ІІІ ступенів №4 м.Гайсина.

Директор школи Сташко І.В., разом зі своїми вихованцями,презентували роботу педагогічного та учнівського колективів, акцентуючи увагу на ноновведеннях у навчально-виховний процес за останні роки, створення необхідних умов для інноваційного просторушколи, мотивації вчителів до експериментів, творчості та пошуку.

Із доповіддю-презентацією з методичної теми семінару перед присутніми виступила заступник директора школи Костенко О.В., вона розповіла учасникам зібрання про науково-методичне забезпечення впровадження нововведень у шкільну систему освіти, пошуки та актуалізацію нових ідей, обговорення їх у шкільному колективі, визначення перспектив оптимізації освітньої системи. Виступ Ольги Віталіївни був вдало доповнений презентаціями учнів Юлії Луценко (міжнародна співпраця, творче спілкування з ровесниками Франції), Юлії Кандали ( участь школярів у творчих конкурсах, робота шкільного лісництва «Паросток»), Влада Довгополюка (участь в роботі МАН, презентація роботи гуртка з робототехніки).

Як результат цієї роботи – школа тривалий час утримує високий рейтинг серед навчальних закладів району та області. Багато учнів стали переможцями районних та обласних предметних олімпіад, обласного та всеукраїнськогоетапівконкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, творчих конкурсів, члени шкільного лісництва представляючи свій навчальний заклад на Всеукраїнському конкурсі вибороли перше місце, суттєвими є перемоги учителів у фаховому конкурсі «Учитель року».Учителі та учні беруть активну участь у міжнародних програмах та проектах.

На високому науково-методичному рівні провели відкриті уроки із використанням педагогічних інновацій (навчання учнів за експериментальною програмою «Інтелект України») вчителі школи Лазаренко Ю.Д.(1-В клас, урок з предмету «Я досліджую світ») та Лазаренко О.Є. (2-В клас урок з математики).

Із досвідом створення інноваційного простору для розвитку та самореалізації особистості, зокрема, застосування хмарних технологій, медіа ресурсів, блогодидактики на уроках суспільно-гуманітарного циклу, поділилися з присутніми в рамках проведеного майстер-класу учителі Немировська Н.В. та Каляфіцький С.М.

Учасники семінару-практикуму обмінялися досвідом роботи з питань упровадження інноваційних технологій, оновлення змісту освіти , реалізації прав учнів на здобуття якісної освіти в умовах Нової української школи. По завершенню семінару завідувач РМК Сич В.П. провів нараду заступників директорів шкіл, в ході якої було розглянуто ряд питань організації методичної роботи, підвищення кваліфікації учителів, проведення атестації, замовлення навчальної літератури.

Управління освіти, фізичної культури та спорту, районний методичний кабінет висловлюють вдячність адміністрації, педагогічному колективу СЗШ І-ІІІ ступенів №4 м.Гайсин за високий науково-методичний рівень підготовки і проведення заходів семінару та популяризацію напрацьованого досвіду з питань створення інноваційно-освітнього простору школи для розвитку, самореалізації, інтелектуального та духовного зростання особистості дитини.

Заставнавапрт

1йуацупр