onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Вдосконалення професійної майстерності педагогів-дошкільників

Вдосконалення професійної майстерності педагогів-дошкільників

З метою надання методичної допомоги педагогічним працівникам до закладу дошкільної освіти «Журавлик» с. Карбівка (директор (завідувач) Лісовська Т.О.) 27 лютого 2019 року завітали колеги ЗДО №5 «Факел» м. Гайсин.

Вихователь-методист Швець Ольга Борисівна провела майстер-клас з використання ігрових прийомів упродовж дня: в ранкові години, на заняттях, прогулянках, організувавши з дітьми старшого дошкільного віку мовленнєві, логіко-математичні дидактичні ігри, вправи та ігри за технологією ТРВЗ (технологія розвитку творчої особистості).

Практичний психолог Ситнікова Юлія Олегівна зацікавила старших дошкільників вправами з піском, провела діагностику з вивчення особливостей розвитку пізнавальних процесів, сприйняття форми і простору, кольору, знання основних кольорів спектру і деяких відтінків (за методикою Н.М. Скрипіної). А тест Банкової «Рівень психосоціальної зрілості»допоміг виявити рівень загального розуміння та ставлення дітей до школи.

Сахнюк Наталя Анатоліївна, вчитель-логопед, обстежила вихованців старшої підгрупи і провела індивідуальні заняття з постанови звуків [Р], [Р’] [Л], [Л’], [Ш], [Ж].

       На завершення вихователі дошкільного закладу с. Карбівка мали змогу отримати відповіді на проблемні запитання та подякувати колегам за фахову допомогу.

DSC00005

DSC00033

DSC00049

DSC00063

DSC00056

DSC00077

DSC00100