onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Вітаємо переможців обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019»

За підсумками заключного туру обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» Михайлюк А.В. стала переможцем (Диплом ІІІ ступеня») у номінації «Французька мова», а Затока О.А. лауреатом у номінації «Основи здоров’я».

Заставкававпрсьр

Щиро вітаємо наших кращих учителів з високими здобутками в конкурсі та перемогою! Дякуємо за Вашу фахову майстерність, за відповідальне ставлення до навчання і виховання учнів, за активну громадянську позицію.Нехай Ваша вчительська праця буде легкою і радісною,сповненою творчістю та натхненням до нових звершень.

рпрблопврап

Михайлюк Анна Володимирівна – учитель французької мови СЗШ І-ІІІ ступенів №4 м.Гайсин: «Моя робота – це хобі, яке переросло в професію, але я продовжую ставитися до викладання іноземних мов, в першу чергу, як до одного з основних моїх захоплень. Люблю відкривати для себе і для своїх учнів все нові і нові сторони і аспекти іноземної мови. Окрім вивчення іноземних мов захоплююся читанням та веду букстаграм, де публікую відгуки на прочитані мною книги; також обожнюю подорожувати, навіть якщо це подорож у найближче місто».

фіваров

Затока Ольга Анатоліївнаучитель предмету «Основи здоров’я» СЗШ І-ІІІ ступенів №3 м.Гайсин: Учитель – це «дзеркало». І щоб побачити гарне, не спотворене відображення своєї діяльності в учнях він має бути дисциплінованим, вимогливим, пунктуальним, демократичним, освіченим, добрим та справедливим. Тому, я, як справжній вчитель, вимоглива в першу чергу до себе, адже, вчитель може навчати лише тоді, коли сам вчиться, а необхідною умовою для підвищення своїх знань та компетентностей вважаю достатній рівень самоосвіти, що вже давно стало системою. І пам’ятаймо: «Тільки той стане справжнім учителем, хто ніколи не забуває, що сам був дитиною...» (В.Сухомлинський).