onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Турніри з волейболу

Турніри з волейболу

Відбулися змагання з волейболу серед хлопців СЗШ І-ІІІ ст. за програмою Спартакіади школярів та VІ юнацьких спортивних ігор Гайсинського району.

22-25 січня проходили ігри Спартакіади школярів, в яких взяли участь 12 команд. Серед хлопців сільських шкіл після попередніх ігор в підгрупах в фіналі грали 4 команди. За результатами одноколового турніру третє місце вибороли юнаки СЗШ І-ІІІ ст. с. Чечелівка. Друге місце зайняла команда СЗШ І-ІІІ ст. с. Гранів, а переможцями Спартакіади школярів стали представники СЗШ І-ІІІ ст. с. Бубнівка.

24 січня в спортивному залі НВК: СЗШ І-ІІІ ст. – ліцей пройшли змагання серед хлопців шкіл м. Гайсина. Третє місце посіла команда СЗШ №4. В грі за І місце хлопці ліцею №7 перемогли своїх суперників НВК: СЗШ І-ІІІ ст. – ліцею і стали переможцями Спартакіади школярів.

29 січня в спортивному залі №2 Гайсинської ДЮСШ відбулися фінальні ігри VІ юнацьких спортивних ігор Гайсинського району, в яких брали участь по 2 команди сільських та міських шкіл. Після півфінальних зустрічей в грі за ІІІ місце команда юнаків НВК: СЗШ І-ІІІ ст. – ліцей перемогла волейболістів СЗШ І-ІІІ ст. с. Чечелівка. В фінальній грі представники ліцею №7 переграли школярів СЗШ І-ІІІ ст. с. Бубнівка і стали переможцями юнацьких спортивних ігор.