onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Флешмоб «Єдина країна»

Флешмоб «Єдина країна»

З нагоди відзначення Дня Соборності України та 100-річчя проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки молодь Гайсинщини долучилася до флешмобу «Єдина країна». Понад 70 старшокласників міської школи № 4 стали учасниками заходу, який було проведено на Вінниччині 21 січня.Флешмоб покликаний вкотре нагадати, що Соборність – перш за все, духовна згуртованість усіх громадян, незалежно від їхньої національності та регіону проживання, це толерантність та запорука успішного розвитку української державності.Юнаки та дівчата відтворили слово «Сила», яке є символом соборної, міцної, незалежної держави.

indexуікфвенавпг

08авпр