onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Конкурс на посаду директора середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Куна Гайсинського району

На виконання Закону України «Про освіту», Закону України «Про загальну середню освіту», наказу Міністерства освіти і науки України від 28.03.2018 року № 291 «Про затвердження Типового положення про конкурс на посаду керівника державного, комунального закладу загальної середньої освіти», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 16.04.2018 року за № 454/31906, на підставі Положення про конкурс на   посаду керівника закладу загальної середньої освіти спільної власності територіальних громад району, затвердженого рішенням 17 сесії Гайсинської районної ради 7 скликання від 07.06.2018 року, триває конкурс на посаду директора середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Куна Гайсинського району.

Протягом визначеного терміну виявили бажання та подали необхідні документи чотири претенденти на цю посаду.

02.01.2019 року у залі засідань Гайсинської районної державної адміністрації відбулося засідання конкурсної комісії, до складу якої входять по 4 представники кожної із сторін, визначених Законом України «Про загальну середню освіту»:

-         представники засновника;

-         представники трудового колективу, які були обрані загальними зборами трудового колективу закладу освіти;

-         представники батьківського самоврядування ЗЗСО;

-         представники громадського об’єднання керівників закладів загальної середньої освіти – громадської організації «Рада директорів закладів загальної середньої освіти Гайсинщини».

Під час засідання були обрані голова комісії – Боровий Григрій Іванович, голова Гайсинської районної ради, та секретар комісії – Волошанюк Світлана Григорівна, директор СЗШ І-ІІІ ст. с. Кузьминці, голова ГО «Рада директорів».

Комісія розглянула заяви осіб, які виявили бажання взяти участь у конкурсі, та подані ними документи на відповідність установленим законодавством вимогам. Шляхом відкритого голосування комісією прийнято рішення, яким допущені до участі у конкурсному відборі на посаду директора СЗШ І-ІІІ ст. с. Куна Гайсинського району усі чотири претенденти:

-        Барвінок Оксана Василівна;

-        Брагар Ігор Валентинович;

-        Диченко Галина Петрівна;

-        Михайловська Олена Анатоліївна.

03.01.2019 року кандидатам на посаду директора СЗШ І-ІІІ ст. с. Куна запропоновано ознайомитися із закладом загальної середньої освіти, його трудовим колективом та представниками батьківського самоврядування.

11.01.2019 року відбудеться конкурсний відбір, який включатиме в себе перевірку на знання законодавства України, перевірку професійних компетентностей (письмове вирішення ситуаційного завдання) та публічну та відкриту презентацію кандидата перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації.

Протокол №1 засідання конкурсної комісії від 02.01.2019 року.

застівап

IMG 20190102 102651