onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Новорічні свята в освітянських закладах

Новорічні свята в освітянських закладах

Зимові свята люблять і діти, і дорослі. Вони завжди несуть із собою особливі відчуття — казки, дива, надії на здійснення мрій, віру в найкраще. День Святого Миколая – це одне із самих світлих і радісних християнських свят, яке сповнене теплом, увагою та любов’ю, пов’язане з милосердям, співчуттям і щедрістю. Напередодні свята у школах були проведені благодійні акції та ярмарки, святкові ранки та казкові дійства.

Незабутні враження маленьким глядачам закладів освіти району подарували артисти дитячого театру «Арлекін» (м. Вінниця) з інтерактивним естрадно-цирковим шоу, які перенесли дітей у справжню чарівну казку з веселими іграми, жартівливими конкурсами та призами. Дітлахи змогли відчути себе маленькими артистами та казковими героями, поспівати та потанцювати на сцені, ну, а після вистави, обов’язково отримати солодкий подарунок.  Про все це подбали співробітники громадської організації «Соціальний центр МХП» за сприяння народного депутата України Миколи Кучера.

Солодкі подарунки від голови районної державної адміністрації Уткіна Владислава Анатолійовича та голови районної ради Борового Григорія Івановича отримали дошкільнята та учні 1-4 класів закладів освіти району.

20181219 111958

20181222 095922