onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Спартакіада школярів з шашок

Спартакіада школярів з шашок

5-6 грудня пройшли змагання з шашок за програмою Спартакіади школярів Гайсинського району 2018 - 2019 навчального року.

У змаганнях взяли участь 57 учнів, які представляли 29 навчальних закладів району. Переможцями турніру стали:

Юткевич Дмитро (СЗШ №2 м. Гайсин, Цимбалюк Вероніка (НВК: СЗШ І-ІІІ ст. – гімназія м. Гайсин), Підвашецький Михайло (СЗШ І-ІІІ ст. с. Михайлівка), Бузювака Інна (СЗШ І-ІІІ ст. с. Куна), Мельник Максим (Кисляцький НВК), Скалецька Уляна (СЗШ І-ІІ ст. с. Гунча).

У командному заліку перемогли шашкісти СЗШ №2 м. Гайсин, СЗШ І-ІІІ ст. с. Михайлівка та СЗШ І-ІІ ст. с. Грузьке.