onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Семінар учителів зарубіжної літератури на базі ЗЗСО №4 м.Гайсин

Семінар учителів зарубіжної літератури на базі ЗЗСО №4 м.Гайсин

Відповідно до плану роботи управління освіти, фізичної культури та спорту 5 грудня 2018 року на базі закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №4 м. Гайсин відбувся семінар вчителів зарубіжної літератури за темою: «Сучасні освітні інструменти для вчителів зарубіжної літератури».

Робота семінару була спланована та проводилась відповідно до модулів:

І –  організаційний: зустріч учасників та відкриття семінару, ознайомлення з планом роботи;

І – презентаційний: презентація школи,виступ заступника директора з навчально – методичної роботи Костенко О.В;

ІІІ – практичний: майстер-класи учителів зарубіжної літератури ЗЗСО №4 м. Гайсин В.В. Тихонюк та Л.О. Зелінської. Відвідування уроків зарубіжної літератури в 9-А класі на тему: «Мотиви світової скорботи у ліриці М.Ю. Лермонтова» та у 5-А класі  на тему: «Бути на землі Людиною.  О. Уайльд «Хлопчик – Зірка». Еволюція образу головного героя твору»;

ІV – театральний: презентація роботи театрального гуртка «Золоте перо». Вистава «Ніч перед Різдвом»;

V модуль – підсумковий – нарадча частина, підбиття підсумків роботи семінару. Обмін думками, творча дискусія.

В ході проведення методичного заходу його учасники обмінялись напрацьованим досвідом з методичної теми семінару та висловили слова подяки організаторам заходу, адміністрації ЗЗСО №4 м. Гайсин (директор Сташко І.В.), авторам проведених майстер-класів: В.В. Тихонюк та Л.О. Зелінській за інформативну насиченість, ілюстративність продемонстрованих прийомів та створення атмосфери творчого спілкування однодумців.

Узагальнюючи проведені форми роботи, учасники семінару, під керівництвом голови РМО учителів зарубіжної літератури Н.А. Чорноус, уклали рекомендації щодо впровадження окресленої теми в практичну діяльність учителів зарубіжної літератури.

Заставнавфпіавпа