onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Навчання молодих керівників закладів дошкільної освіти

Навчання молодих керівників закладів дошкільної освіти

Відповідно до плану роботи управління освіти, фізичної культури та спорту на ІV квартал 30 листопада 2018 року на базі районного методичного кабінету відбулося чергове заняття у Школі новопризначеного керівника.

Цього разу на засідання Школи прибули директори (завідувачі) закладів дошкільної освіти с. Михайлівка Скрипник Валентина Миколаївна, с. Носівці Савостіна Алла Миколаївна, с. Харпачка Шикирява Людмила Григорівна, с. Гранів Ткачук Олена Миколаївна, с. Карбівка Лісовська Тетяна Олександрівна.

Навчання керівників проводила директор (завідувач) ЗДО с. Лад.Хутори Склярук Людмила Василівна. Під час роботи учасники отримали кваліфіковану консультацію щодо проведення розрахунків по харчуванню за формою, оформлення карток-розкладок на кожен день, організації виробничих нарад. Також Склярук Л.В. відповіла на індивідуальні запити колег.

Методист РМК Діхтяр М.Д. провела з учасниками практичне заняття щодо планування та здійснення педагогічного аналізу, а саме, ефективності, якості організації та проведення організованої діяльності з дошкільниками (занять, розваг, свят тощо).

На завершення керівники обмінялись думками з питань, що розглядались, кожен висловив проблеми, які вдалось вирішити та визначились із темою наступного зібрання.

IMG 20181130 104948

IMG 20181130 105328