onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Сучасні практики роботи учителя початкової школи

Сучасні практики роботи учителя початкової школи

13 листопада 2018 року на базі ліцею № 7 м.Гайсин (директор Мендусь Л.Г., заступник директора з початкової ланки освіти Засадна О.Ю.) проведено районний семінар учителів 2-х класів. Педагоги обговорювали питання сучасних практик роботи в умовах Нової української школи.

Учасників семінару гостинно зустріли вчителі, учні та адміністрація освітнього закладу, розповіли про здобутки та творчі плани, представили змістовну візитівку.

Зібрання мало практичне спрямування та проводилось у формі майстер – класів та творчої лабораторії. Керівник районного методичного об’єднання учителів 2-х класів А.М.Ричкова провела практичну роботу зі створення ментальних карт , яка допомогла учасникам семінару усвідомити розмаїття форм , методів, прийомів, ефективних сучасних технологій навчання та практично засвоїти їх.

Пізнавальними та продуктивними були майстер – класи, проведені учителями 2- х класів ліцею № 7. З досвідом та особливостями роботи за інтелект – картами присутніх познайомила Святенко Л.В. , Біланюк В.В. разом зі своїми вихованцями показали методику створення тематичних лепбуків, а Хоменко Н.В. презентувала напрацьовану систему роботи інтегрованого навчання учнів у школі І ступеня.

На завершення семінару його учасники поділилися враженнями від проведених заходів, висловили свої думки щодо питань, які потребують розгляду на наступних методичних заходах. В рамках круглого столу завідувач РМК Сич В.П. підбив підсумки роботи семінару та подякував педагогам ліцею №7 м.Гайсин, учителям 2-х класів за згуртованість, організованість, творчий підхід, проявлені впродовж проведення семінару, побажав успіхів у оволодінні новими ідеями, саморозвитку і прагнення до освоєння сучасних практик роботи.

Заставнаjlkhfhgj