onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби серед юнаків, присвячений майстрам спорту Гайсинщини

До Гайсинського району на змагання завітали гості та спортсмени із Словаччини, сусідньої Молдови, з різних куточків України (м. Київ, м.Вінниця, м. Житомир, м. Дніпро, м. Могиів-Подільський, м. Жмеринка, м. Христинівка, смт. Теплик та ін.).

Загалом у турнірі взяли участь 185 спортсменів.

На урочистому відкритті мав слово заступник голови Гайсинської райдержадміністрації – Несвятий Сергій Миколайович, який передав вітання від голови райдержадміністрації Уткіна В.А. та побажав учасникам турніру спортивних здобутків та перемог. Також з вітальним словом до присутніх звернулась начальник управління освіти, фізичної культури та спорту райдержадміністрації – Шрамко Валентина Миколаївна.

На спортивному святі були відзначені пам’ятними подарунками ветерани спорту, засновники греко-римської боротьби Гук Микола Олександрович та Попенко Анатолій Іванович. Також були присутні старший тренер збірної області, відповідальний працівник за розвиток боротьби Бугаєв Олександр Анатолійович та головний фахівець обласного відділення НОК України Бугаєва Інна Василівна.

У запеклій боротьбі вихованці відділення греко-римської боротьби Гайсинської ДЮСШ вибороли призові місця:

Тютяк Владислав – І місце (у ваговій категорії 29 кг.)

Кабась Олександр – І місце (у ваговій категорії 48 кг.)

Ноздря Євген – ІІ місце (у ваговій категорії 41 кг.)

Кузьменков Кирил – ІІ місце (у ваговій категорії 30 кг.)

Вербовенко Глеб – ІІ місце (у ваговій категорії 62 кг.)

Барьянов Давид – ІІ місце (у ваговій категорії 57 кг.)

Грабовський Віталій – ІІ місце (у ваговій категорії 75 кг.)

Керез Андрій – ІІ місце (у ваговій категорії 85 кг.)

Сіньковський Роман – ІІІ місце (у ваговій категорії 62 кг.)

Представник Вінницького відділення НОК України відзначив цінними подарунками кращих спортсменів в своїх вікових групах. Переможці та призери турніру були нагороджені грамотами, медалями, кубками та подарунковими тарілками. Кубками за волю до перемоги та кращу техніку були нагороджені – Тютяк Владислав та Кабась Олександр.

Підготували спортсменів до змагань тренери: Садовець І.В., Москвін О.С.

Вітаємо переможців та призерів турніру!

DSC0321-min-1024x683

Ð?оÑ?ожее изобÑ?ажение