onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Виїзний семінар учителів суспільних дисциплін

Виїзний семінар учителів суспільних дисциплін

Відповідно до плану роботи управління освіти, фізичної культури та спорту 13-14 жовтня 2018 року відбувся виїзний семінар вчителів суспільних дисциплін Гайсинського району (керівник РМО - Лісова Т.Г) на тему: «Переяслав-Хмельницький – історичний». Учасники семінару мали гарну нагоду доторкнутись до історії славетного українського краю, почути цікаві розповіді, поповнити свої знання новими історичними фактами. Педагоги ознайомились із визначними історичними місцями міста Х-ХVIIІ століття, відвідали музей Г. Сковороди, який знаходиться в одному з приміщень Переяславського ліцею, музей "Заповіт Т.Г.Шевченка", археологічний музей. Були вражені побаченим і почутим в музеї - діорамі "Битва за Дніпро в районі Переяслава і створення Букринського плацдарму восени 1943 року". Цікавою була екскурсія до історико-етнографічного музею під відкритим небом 14 жовтня в день Покрови, день українського козацтва, де можна було побачити козацький турнір, скуштувати смачний козацький куліш, стати учасником багатьох змагань, почути українські народні пісні і познайомитись з експонатами ще 27 музеїв. Два дні в Переяславі пройшли дуже швидко, не встигли все побачити, відвідати всі музеї, але всі поверталися з надією повернутись до Переяслава вже зі своїми вихованцями, які прагнуть пізнати історію нашої Батьківщини.

Заставнамсист

CIMG5988