onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — На допомогу молодому керівнику

На допомогу молодому керівнику

Відповідно до плану роботи управління освіти, фізичної культури та спорту районної державної адміністрації 12 жовтня 2018 року на базі СЗШ І-ІІІ ступенів с. Кузьминці відбулося засідання районної школи молодого керівника.  В роботі школи взяли участь новопризначені заступники директорів з навчально-виховної роботи СЗШ І-ІІІ ступенів с. Бубнівка, Кисляк, СЗШ І-ІІ ступенів с. Гунча, Лад.Хутори.

Майстер – клас управлінської діяльності та навчальний практикум з питань ведення основної документації школи для учасників школи провела директор СЗШ І-ІІІ ступенів с. Кузьминці С.Г. Волошанюк. Новопризначені заступники керівників шкіл також ознайомились з роботою предметних кабінетів навчального закладу, мали можливість поспілкуватись із досвідченими педагогами, дітьми, в ході проведеної екскурсії відвідали шкільний сад, ігрові майданчики, зелений клас.

Слухачі школи поділилися враженнями про свої перші кроки на посаді, форми роботи з педпрацівниками.

Організатори та учасники школи молодого керівника щиро вдячні Світлані Григорівні Волошанюк за практичну допомогу в оволодінні навичками керівництва та управління сучасним загальноосвітнім навчальним закладом.

Заставнаекрфппп

IMG 20181012 094249 1