onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Вітаємо переможців – школярів Краснопільської ОТГ

Вітаємо переможців – школярів Краснопільської ОТГ

Упродовж трьох днів на Тернопільщині тривав ІІ етап Всеукраїнського зльоту учнівських виробничих бригад, трудових аграрних об’єднань, який провели Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді й Тернопільський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді. У цьому заході брали участь 18 команд з різних областей України.
     Юні аграрії представляли свої роботи під час конкурсу-захисту науково-дослідницькі робіт у чотирьох секціях – «Овочівництво», «Садівництво», «Рослинництво» і «Тваринництво», виставки-презентації «Щедрість рідної землі» та відкритого творчого звіту учнівських виробничих бригад.
У рамках зльоту відбулися педагогічні читання «Компетентнісний підхід в роботі учнівських аграрних об’єднань та їх роль у допрофесійній орієнтації школярів». Найкращих учасників відзначили грамотами та дипломами Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України і цінними подарунками. Гран-прі виборола команда Краснопільської СЗШ Гайсинського району Вінницької області.

Інформацію взято з газети «Освіта України», 24 вересня 2018 року.

DSC0467-300x224

DSC0025-300x200