onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Обласна Спартакіада педпрацівників

Обласна Спартакіада педпрацівників

14-15 вересня на спортивних майданчиках Вінницького технічного університету відбулася Спартакіада працівників загальної середньої освіти Вінницької області.

За сприяння управління освіти, фізичної культури та спорту і районної організації профспілки працівників освіти в Спартакіаді взяла участь команда педпрацівників Гайсинського району до складу якої ввійшли представники ліцею №7, СЗШ №4 та СЗШ - гімназія м. Гайсин, а також сільських шкіл Карбівки, Куни, Чечелівки, Михайлівки, Косанове та Рахни.

Кращі результати показали учасники змагань з міні-футболу, які перемогли команди м. Жмеринка та Липовецького району і потрапили до шістки кращих та Безсмертна Віта (СЗШ І-ІІ ст. с. Косанове), яка виборола місце в десятці жінок-тенісисток.