onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — День фізичної культури та спорту на Гайсинщині

День фізичної культури та спорту на Гайсинщині

Традиційно у другу суботу вересня відзначається свято всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників, спортсменів, ветеранів спорту - День фізичної культури і спорту. З нагоди цього дня 8 вересня 2018 року за участі керівників управлінь, установ та організацій району, тренерів, ветеранів спорту, спортсменів, вчителів, шанувальників спорту відбулися урочистості.

Від імені голови райдержадміністрації Владислава Уткіна з найщирішими вітаннями до фізкультурників, спортсменів, вболівальників, шанувальників та ветеранів спорту звернулася начальник управління освіти, фізичної культури та спорту райдержадміністрації Валентина Шрамко. Вона наголосила, що Гайсинщина завжди славилася своїми спортивними талантами і це завдяки нашим тренерам спорту. Валентина Миколаївна зазначила: «Саме в Гайсинському районі розуміють, що фізична культура – це здоров’я наших громадян. Саме тому усім присутнім тут потрібно обов’язково залучати дітей, молодь, їх батьків до спортивних залів та на спортивні майданчики. А завдання влади сьогодні створити всі умови для цього. Спорт в Гайсинському районі завжди був і залишатиметься у пріоритеті, адже щороку виділяються кошти на його розвиток. Тільки цьогоріч усі навчальні заклади за замовленням учителів фізичної культури та спорту змогли придбати спортивного інвентарю близько на 200 тис. грн. Також здійснено ремонти спортивних залів у с. Лад-Хутори та с. Кузьминці. Відкрито сучасний спортивний майданчик у новій Михайлівській школі, зокрема там відкрито новий спортивний зал, який на сьогоднішній день є кращим у районі. Вже отримали перший транш коштів з державного бюджету на завершення реконструкції стадіону «Дружба» і, сподіваємось, що до кінця цього фінансового року ми будемо мати оновлений стадіон. В районі постійно фінансується участь у Всеукраїнських та обласних змаганнях і дорослих, і школярів, за їх потребами. Залишається лише працювати на результат і використовувати всі ці можливості. Тому бажаю усім фізичного здоров’я і краси, олімпійського довголіття, спортивних та життєвих перемог, а також досягнення високих результатів та успіхів».

Далі відбулося нагородження ветеранів спорту та переможців районних спартакіад. Начальник управління освіти, фізичної культури та спорту – Шрамко Валентина Миколаївна, голова Гайсинського районного фізкультурно-спортивного товариства «Колос» АПК України - Тимошенко Микола Васильович, методист управління освіти, фізичної культури та спорту райдержадміністрації – Луценко Василь Михайлович та в.о. Директора Гайсинської ДЮСШ – Гулькіна Лариса Василівна за вагомий внесок та багаторічну самовіддану працю у сфері фізичної культури і спорту грамотами та грошовими винагородами нагородили 24 ветерани фізичної культури і спорту. Після нагородження присутні вшанували пам'ять ветеранів спорту, які вже відійшли у вічність хвилиною мовчання. Далі продовжилося нагородження переможців V районних юнацьких спортивних ігор Гайсинського району у 2018 році, переможців районних зимових сільських спортивних ігор Гайсинського району у 2018 році.

Кубками та дипломами нагороджено призерів спартакіад школярів Гайсинського району:

Серед сільських шкіл І – ІІ ст.:

ІІІ місце – СЗШ с. Ярмолинці

ІІ місце – СЗШ с. Гунча

І місце – СЗШ с. Грузьке

Серед сільських шкіл І – ІІІ ст.:

ІІІ місце – СЗШ с. Куна

ІІ місце – СЗШ с. Чечелівка

І місце – СЗШ с. Гранів

Серед шкіл м. Гайсина:

ІІІ місце – НВК: СЗШ - гімназія

ІІ місце – НВК:СЗШ – ліцей

І місце –ліцей № 7 м. Гайсин

Дипломами та кубками нагороджено переможців спартакіад допризовної молоді гайсинського району за 2017- 2018 навчальні роки:

СЗШ І – ІІІ ст. с. Карбівка - за зайняте 3 місце

НВК: СЗШ – гімназія м. Гайсин - за зайняте 2 місце

Ліцей № 7 м. Гайсин - за зайняте 1 місце

дипломом та перехідним кубком Кубками та дипломами нагороджено призерів спартакіад працівників загальноосвітніх навчальних закладів: за

ІІІ місце – СЗШ І-ІІІ ст. с. Гранів

ІІ місце – СЗШ І-ІІІ ст. с. Чечелівка

І місце – СЗШ І-ІІІ ст. с. Карбівка

У серпні – вересні відбулася першість Гайсинського району з малого футболу, переможців та призерів нагороджено грамотами, дипломами та кубком: за

ІІІ місце – команда с. Чечелівки

ІІ місце – команда «Факел» ЛУМГ

І місце – команда с. Гранів.

Інформацію отримано з: http://www.gaysin-rda.gov.ua/component/content/article/2-2013-02-28-13-20-27/6859-2018-09-10-08-45-38.html © www.gaysin-rda.gov.ua