onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Освітянські питання розглянуть на сесії районної ради

Освітянські питання розглянуть на сесії районної ради

У ході підготовки до чергової 19 сесії районної ради 7 скликання 1 серпня 2018 року відбулися засідання президії та постійних комісій районної ради. Начальник управління освіти, фізичної культури та спорту Валентина Шрамко взяла участь у спільному засіданні постійних комісій районної ради: з питань освіти, культури, спорту, охорони здоров’я, роботи з молоддю та соціального захисту населення, з питань планування, бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку, з питань регулювання комунальної власності, комунального господарства, адміністративно-територіального устрою та комплексного розвитку населених пунктів. Провів засідання Анатолій Балахтар – голова постійної комісії з з питань освіти, культури, спорту, охорони здоров’я, роботи з молоддю та соціального захисту населення. На порядок денний сесії виносились такі освітянські питання: перейменування НВК: Гайсинської СЗШ І-ІІІ ст. - інтернат -гімназії у ліцей № 7 м. Гайсина, призначення керівника та організації роботи інклюзивно-ресурсного центру, надання оренди у навчальних закладах, внесення доповнень до Програми розвитку освіти Гайсинського району на 2017-2021 роки.