onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Заслужена нагорода юному герою!

Заслужена нагорода юному герою!

26 червня у Вінниці відбулися урочистості з нагоди відзначення 22-ї річниці Конституції України. У ході свята керівники області вручили орден «За заслуги» IIІ ступеня, орден княгині Ольги ІІІ ступеня, Почесну грамоту Кабінету Міністрів України, подяку Прем’єр-міністра України, грамоту Верховної Ради України за заслуги перед Українським народом, Почесні грамоти обласної державної адміністрації та обласної ради та квіти кращим представникам юриспруденції, творчої інтелігенції і громадськості Вінниччини, а також представникам поліції, учасникам АТО, військовим та волонтерам.

Медаллю «За врятоване життя» був нагороджений учень 9 класу СЗШ І-ІІ ст. с. Рахни Суховецький Артем.

Копия Image20

IMG-d5e62af1fcb5fa985adf23480903ce34-V