onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — У 2018 році стартує освітня реформа «Нова українська школа»

У 2018 році стартує освітня реформа «Нова українська школа»

У 2018 році стартує освітня реформа, яка почнеться із впровадження Нового Державного стандарту початкової освіти, Державної Концепції «Нова українська школа». Про створення нового освітнього простору в перших класах, основні вимоги щодо оснащення шкіл, фінансове та матеріальне забезпечення «Нової української школи» на Гайсинщині обговорювалось на нараді 14 червня 2018 року в Гайсинській райдержадміністрації. Нараду провели голова райдержадміністрації Владислав Уткін спільно з начальником управління освіти, фізичної культури та спорту райдержадміністрації Валентиною Шрамко. У засіданні взяли участь директори шкіл, міський та сільські голови. Валентина Шрамко наголосила, що для першокласників, які 1 вересня 2018 року підуть в школи, мають бути організовані навчальні осередки, створення яких підтримає держава спеціальною субвенцією майже в 1 мільярд гривень. Закупівлі здійснюватимуться на засадах спів фінансування: 90% - за рахунок субвенції з державного бюджету та не менше як 10% - за кошти місцевих бюджетів. На Гайсинський район виділено субвенцію з держбюджету - 1 689 900 грн. З них на придбання меблів – 675960 грн., дидактичних матеріалів – 675960 грн. та комп’ютерного обладнання 337980 грн. Валентина Миколаївна акцентувала увагу на тому, що районна влада, враховуючи важливість імплементації освітньої реформи в районі виділила з районного бюджету не 10% спів фінансування, а 20%! У своїй презентації вона показала, якою має бути «Нова українська школа», основні вимоги щодо підготовки вчителів, оснащення класів, яким має бути новий освітній простір у "Новій українській школі". Голова райдержадміністрації Владислав Уткін звернувся до присутніх міського та сільських голів посприяти директорам шкіл реалізувати дану Концепцію та надати необхідну допомогу у дооснащені перших класів, відповідно до критеріїв та вимог. «Вважайте, що перший клас ми робимо для своїх власних дітей чи внуків. Віднесіться до цього питання по-батьківськи, з турботою та відповідальністю. Наше спільне завдання посприяти в забезпечені шкіл району усім необхідним, щоб дітки, які підуть у перший клас в 2018 році мали змогу отримати якісні освітні послуги незалежно від місця проживання», - наголосив Владислав Уткін.

Інформацію отримано з: http://gaysin-rda.gov.ua/component/content/article/2-2013-02-28-13-20-27/6520--2018-l-r.html © www.gaysin-rda.gov.ua