onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — «Мар’янівська березина - 2018»

«Мар’янівська березина - 2018»

На виконання плану роботи управління освіти, фізичної культури та спорту на ІІ квартал 2018 року 4-8  червня  в  урочищі  «Мар’янівська  березина»  проведено районні  змагання  з  туристичного  багатоборства  серед  юних  туристів-краєзнавців  Гайсинщини.  Команди  8  шкіл   району (НВК: Гайсинська СЗШ-інтернат І-ІІІ ст.-гімназія, СЗШ І-ІІІ ст. № 2, № 4, № 5 м. Гайсин, СЗШ І-ІІІ ст. с. Бубнівка,  с. Гранів,  с. Степашки,  СЗШ І-ІІ ст. с. Грузьке)  та  Федерації  туризму  змагались  у  таких  видах:  спортивне  орієнтування,  техніка  водного  туризму,  техніка  пішохідного  туризму,  краєзнавство.  Кожен  вид  включав  дві  дистанції,  які  юні  туристи  проходили  командою  або  особисто.

Переможцями змагань стали:

І місце – СЗШ І-ІІІ ст. с. Бубнівка  (директор  школи  Кондратюк  М.В.,  тренер – Кондратюк  М.В.)

ІІ місце – НВК: Гайсинська СЗШ-інтернат І-ІІІ ст.-гімназія (директор  Мендусь  Л.Г.,  тренер  Охріменко  Ю.М.)

ІІІ місце – СЗШ І-ІІІ ст. с. Гранів  (директор  Ушенко  В.І.,  тренер  Уманець Н.Г.)

На урочистому закритті змагань начальник управління освіти, фізичної культури та спорту Шрамко В.М. вручила грамоти переможцям конкурсів,  видів  та  змагань.

Туристи  дякують  ТОВ «Укрпромінвест-агро»,  завдяки  якому  команди – переможці  отримали  призи.  Подяка за підтримку туризму працівнику  ТОВ «Укрпромінвест-агро» Кудинському  О.М.  та    голові районної організації профспілки працівників освіти Оріховській  В.І.

1рсоплврп

2чарьаічпо